zim zum napisał(a):

Nie no jasne,a za grę w grupie LE niech nam dają punkty w lidze z urzędu. Dla mnie to jest żenujące. Najlepiej opłacany Kju Jaliens nie zagra 2 spotkań w tygodniu, bo on po 30 jest. Jak kasuje pieniądze za kontrakt, to nie mówi że stary jest. Jak będziemy tak kombinować ze składem w lidze, to się "obudzimy z ręką w nocniku".
Niby dążymy do Europy, chcemy podnosić poziom, narzekamy na rozpuszczonych piłkarzy, a wciąż próbujemy wprowadzać jakieś poronione pomysły.
|
Poronione pomysły ?
polecam
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...68/story.shtml
We Francji Lyon przełożył ligowy mecz aby lepiej przygotować się do meczu półfinałowego ligi mistrzów z Bayernem.
We Francji krócej czekali na finał ligi mistrzów niz my w Polsce na klub w lidze mistrzów...takich przykładów z przekładaniem ligowych meczów było więcej .
Piszesz o Jaliensie, to decyzja trenera,że go oszczędza nie wydaje mi się,że Jaliens przyszedł do Maaskanta i poprosił by go oszczędzał.Maaskant chce mieć zawodników gotowych na 100procent we wtorek wie,że w takich warunkach zawodnik musi być gotowy na 90 minut walki w piekielnym upale.Masz przykład Meliksona młody jest a mimo to przed APOELEM był oszczędzany i nie zagrał w ligowym meczu.