Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2011, 13:49
Wolę Wilka od Kowalskiego na tej prawej obronie. Chociaż myślę że każdy (prócz Branco) lepiej by tam zagrał. Ale to jest też moment w którym powinno się testować młodych - np Czekaja (czy nawet Stanka ktory jest pomocnikiem, a widzialem ostatnio grywał na prawej obronie)
Odpowiedz cytując