|
Wolę Wilka od Kowalskiego na tej prawej obronie. Chociaż myślę że każdy (prócz Branco) lepiej by tam zagrał. Ale to jest też moment w którym powinno się testować młodych - np Czekaja (czy nawet Stanka ktory jest pomocnikiem, a widzialem ostatnio grywał na prawej obronie)
|