Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5588
Stary 19.08.2011, 13:39
Ja tylko proszę Maaskanta o jedno - nie wychodźmy na ten mecz z Wilkiem jako partnerem Sobola. Cypryjczycy mają świetnie wyszkolonych techniecznie, szybkich i zwrotnych zawodników. Zbyt szybkich i zbyt zwrotnych jak na Wilka. Jeśli Czarek wyjdzie w podstawie oddamy całkowicie środek pola - APOEL będzie z nami hasał jak Litex w Bułgarii (a że mają w ataku piłkarzy "nieco" lepszych niż Litex...).
Odpowiedz cytując