|
Ja tylko proszę Maaskanta o jedno - nie wychodźmy na ten mecz z Wilkiem jako partnerem Sobola. Cypryjczycy mają świetnie wyszkolonych techniecznie, szybkich i zwrotnych zawodników. Zbyt szybkich i zbyt zwrotnych jak na Wilka. Jeśli Czarek wyjdzie w podstawie oddamy całkowicie środek pola - APOEL będzie z nami hasał jak Litex w Bułgarii (a że mają w ataku piłkarzy "nieco" lepszych niż Litex...).
|