|
Nie tyle co pierwsza tylko skoro był poślizg i spóźnili się ze strojami i dla nich i dla nas,to mogliby chociaż dostarczyć je w tym samym czasie i im i nam,a nie oni wczoraj biegali w nowych strojach,a my pewnie na Korone wyjdziemy w starych trykotach.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|