Cytat:
|
dużo piszecie że kluby z bogatszych lig traktują ulgowo LE.Idąc tym tropem myślenia to Spartak wczoraj odpuścił mecz Legionistom.Wierze że Wisła awansuje do LM i przynajmniej 5 pkt tam zdobędzie.W same porażki jak niektórzy fachowcy wieszczą nie wierze.
|
Spartak jest bodajże finansowany przez Abramowicza? Lech vel. Amica awansowała z tej grupy tylko dlatego, że miała rywali wyłożonych jak na tacy i zatarli różnicę.
Oni grali mecze życia, ponieważ skupowali zawodników na poziomie średnio-europejskim (tak jak teraz Wisła), którzy chcieli się wybić. Juventus miał totalnie przemeblowaną kadrę. MC też miał problemy ze zgraniem, w dodatku skupiali się na lidze, by w tym sezonie wziąć udział w Lidze Mistrzów.Fuksiarskie gole (na 2-1 i 3-1 z MC u siebie) - nie liczę gola Injaca (wtedy każdy jego strzał z dystansu to bramka), rundy konia Rudnev(s)a.