Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5585
Stary 19.08.2011, 13:25
Cytat:
dużo piszecie że kluby z bogatszych lig traktują ulgowo LE.Idąc tym tropem myślenia to Spartak wczoraj odpuścił mecz Legionistom.Wierze że Wisła awansuje do LM i przynajmniej 5 pkt tam zdobędzie.W same porażki jak niektórzy fachowcy wieszczą nie wierze.
Spartak jest bodajże finansowany przez Abramowicza? Lech vel. Amica awansowała z tej grupy tylko dlatego, że miała rywali wyłożonych jak na tacy i zatarli różnicę.

Oni grali mecze życia, ponieważ skupowali zawodników na poziomie średnio-europejskim (tak jak teraz Wisła), którzy chcieli się wybić. Juventus miał totalnie przemeblowaną kadrę. MC też miał problemy ze zgraniem, w dodatku skupiali się na lidze, by w tym sezonie wziąć udział w Lidze Mistrzów.Fuksiarskie gole (na 2-1 i 3-1 z MC u siebie) - nie liczę gola Injaca (wtedy każdy jego strzał z dystansu to bramka), rundy konia Rudnev(s)a.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując