Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5583
Stary 19.08.2011, 13:23
westersyl napisał(a):Wyświetl post
APOEL niech też się tego obawia bo ich argumenty w ostatnim meczu w ofensywie były jeszcze "gorsze" od naszych a jak my strzelimy szybko bramkę to oni będą musieli strzelić aż 3.
Trzeba przypilnować tego Alitona, naprawdę świetny zawodnik, przydałby się nam taki napastnik.
Grali na wyjeździe.

Na pewno będą przygotowani na szybką stratę gola. Szybko stracony gol ich nie podłamie, gol stracony w pierwszych 20 minutach można jeszcze przez cały mecz odrobić. Natomiast na pewno załamałby ich gol później przy utrzymującym się 0:0.

Zatem można wnioskować, że rzucą się na nas ostro na początku, jak strzelą będą zadowoleni i się cofną, im dłużej nie stracimy gola tym gorzej dla nich.
Odpowiedz cytując