westersyl napisał(a):

APOEL niech też się tego obawia bo ich argumenty w ostatnim meczu w ofensywie były jeszcze "gorsze" od naszych a jak my strzelimy szybko bramkę to oni będą musieli strzelić aż 3.
Trzeba przypilnować tego Alitona, naprawdę świetny zawodnik, przydałby się nam taki napastnik.
|
Grali na wyjeździe.
Na pewno będą przygotowani na szybką stratę gola. Szybko stracony gol ich nie podłamie, gol stracony w pierwszych 20 minutach można jeszcze przez cały mecz odrobić. Natomiast na pewno załamałby ich gol później przy utrzymującym się 0:0.
Zatem można wnioskować, że rzucą się na nas ostro na początku, jak strzelą będą zadowoleni i się cofną, im dłużej nie stracimy gola tym gorzej dla nich.