Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5581
Stary 19.08.2011, 13:20
Ja bym wyszedł we wtorek takim ustawieniem :
------------------Pareiko
Lamey---Chavez---Jaliens---Diaz
----------Sobolewski---Wilk
------Nunez-----Melikson-----Iliev
--------------------Małecki
Dlaczego tak? Dlatego że będziemy mieli aż 4 szybkich zawodników potrafiących wyprowadzić zabójcze kontry.
Obrona + defensywni odbierają piłkę, zagranie do jednego z 4 i cała czwórka wyjeżdza z kontrą. Jedyny minus to przy wybiciach do przodu nie miałby kto zgarnąć piłki, ale wtedy założenie taktyczne było by żeby nie wybijać tylko rozgrywać. Małecki nie byłby typowym napastnikiem, on by się gdzieś tam kręcił tam gdzie byłby potrzebny, to na prawej stronie to na lewej to na środku.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując