Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5580
Stary 19.08.2011, 13:14
zim zum
A co przełożenie meczu ligowego to fanaberia ? wielce w Polsce czeka się 15 lat na LM jest ogromna szansa więc mogliby przełożyć szczególnie,że gramy już we wtorek rewanż.
Odpowiedz cytując