macie problem... będą nowe koszulki to będą, jak dla mnie to mogą grać nawet w starych koszulkach adidasa z Unimilem na klacie. nie stroje grają. fajnie mieć nowe ładne stroje, ale czy aby nie przesadzacie troche
poza tym wątpie żeby ktoś z tutaj obecnych widział umowe z Adidasem, także możemy sobie gdybać co jak dlaczego i po co.
baro1995 napisał(a):

|
Tyle,że nie dość,że się spóźnili to Legia ma jako 1 nowe stroje,a to jest już naplucie w twarz.
|
a dlaczego Wisłą miałą dostać pierwsza nowe stroje

Nie bronie Adidas ale z Legia mają konkrakt od wielu, wielu lat