Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2560
Stary 19.08.2011, 13:11
A tak z ciekawości. Czy nie jest tak że można dostać stroje bez reklam a klub sam może sam dorobić takie nadruki ? Czy jednak jest tak że koszulki muszą wychodzić od producenta z nadrukami, etykietkami (ekstraklasa it.)., nazwiskami.
Odpowiedz cytując