|
Ale ty teraz pier... ostatnio jechałem do Gdańska powiedziałem na który chcę konkretnie pociąg bilet,pociąg był spółki ic(tlk),a kupowałem w kasie przewozów regionalnych w tunelu dworca,i jakoś normalnie wydrukowała i nie było problemów.Być może z międzynarodowymi jest inaczej ale IC i PR w kasach drukują bilety obu przewoźników na przejazdy krajowe bez żadnego problemu.W każdym temacie próbujesz błyszczeć ale ci słabo wychodzi.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|