|
Czyli jak dobrze rozumiem, jeśli tu piszemy, w dziale Hyde Park, w tematach czysto off-topicowych, bo dotyczących różnych najróżniejszych spraw związanych ze sportem, w tym właśnie losów polskich drużyn w europejskich pucharach to mamy, albo milczeć w sprawach Wisły, albo pisać nieprawdę, że trzymamy za Was kciuki?
Przecież to chyba normalne, że Wasz awans do LM nie będzie nas cieszył, bo nie może cieszyć. Mecz Wisła - APOEL oglądałem przy partyjce pokera w składzie 2 Legionistów, 2 Wiślaków, Polonista i jeden sympatyk polskich drużyn, a tak to kibic Arsenalu. Połowa się cieszyła z bramki Małeckiego, a druga połowa liczyła na wyrównanie APOELU. Nikt nie się pogryzł, nie opluł czy nie powyzywał drugiego.
|