ludzie nie piszcie że być może chodzi o sponsora na koszulkach bo jak życie pokazało adidas z legią też miał obsuwę i jak widać po ich nowych strojach wcale nie chodziło o nowego sponsora na koszulkach! czy to wam czegoś nie tłumaczy

po prostu adaś zawalił i tyle!