Wyświetl pojedynczy post
stas
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2558
Stary 19.08.2011, 12:42
ludzie nie piszcie że być może chodzi o sponsora na koszulkach bo jak życie pokazało adidas z legią też miał obsuwę i jak widać po ich nowych strojach wcale nie chodziło o nowego sponsora na koszulkach! czy to wam czegoś nie tłumaczy po prostu adaś zawalił i tyle!
Odpowiedz cytując