Cytat:
P.S. 7 mecz z rzędu bez porażki w pucharach w wykonaniu Legii
|
I chyba seria jakichś 11 meczów bez porażki - nie licząc okresu przygotowawczego oczywiście
Cytat:
|
I żeby nei było, oczywiście nie mam nic przeciwko kibicowaniu apoelowi w wtorkowym meczu, jednak co innego jest wchodzić na forum Mistrza Polski i specjalnie pisać prowokujące teksty typu, "we wtorek kibicujemy apoelowi! Wisła niech odpada".
|
No raczej nikt aż tak kategorycznie nie pisze, a to że liczymy na APOEL wynika nie z naszej nienawiści do was (tzn. z tym to różnie jest, ale jak dla mnie to nie to decyduje

), ale o tę kasę, którą dostaniecie za awans do LM. Gra w fazie grupowej LM to koniec końców około pół budżetu polskiego klubu (!) choćbyście i mieli wszystko tam przegrać. Z Valckxem za sterami to byłby dla nas dramat.
Ale w LE, to już wygrywajcie sobie ile wlezie
