Wyświetl pojedynczy post
ceniu
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6338
Stary 19.08.2011, 12:39
czarny długi patyk mu w tylną część ciała!!

a do tych co tak tutaj piszą że koleś nie ma z czego rodziny wyżywić to jesteście albo niepoważni albo mylicie 150 000euro z pensją 1500zł!! on przez rok zarobi tyle ile wy (z calym szacunkiem) przez 20LAT!!

przez R O K

ale dalej go brońcie nie miejcie swojego honoru, poczucia dumy i przywiązania do historii!! bo wam Paulista powie że was kocha (ciekawe czy wam wazelinę kupi?) i nie ma znaczenia że tam prawdopodobnie grał nie będzie. pojechał na testy ma zakaz wejścia na Wisłę!

chcecie być europejscy idźcie na drugą stronę błoń bo u NAS dla was miejsca nie ma.



Wersja ocenzurowana dlatego prosze moderatora o nie usuwanie i nie dawanie mi ostrzeżeń. Nie ma w tej wypowiedzi ani jednego niecenzuralnego słowa.
Szkoda że tacy nadgorliwi nie jesteście do tych wyżej dla których przejście zawodnika z Białą Gwiazdą na piersi do pasiastych to coś normalnego "bo trzeba zarabiac" .
Odpowiedz cytując