Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2556
Stary 19.08.2011, 12:31
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Ja bym się nie zdziwił gdyby jednak chodziło o sponsora. Jest realna szansa awansu do LM i od tego może zależeć pojawienie się loga na koszulce. Ew jakieś rozmowy z kilkoma i czekanie na kartę przetargową. Może to i naiwne ale nie chce mi się wierzyć, że koszulek nie ma "bo nie".
Bądźmy szczerzy, wykonanie takich "dedykowanych" kompletów jak ma Legia nie wymaga za wiele od producenta. W naszym przypadku też tak będzie bo nie czarujmy się, "dedykowane" to one będą ale tak jak w przypadku Legii - czyli 2 małe wstawki i tyle.
Wydaje się nierealne, żeby to opóźnienie nie miało jakiegoś drugiego dna.
A swoją drogą to w zasadzie mnie wali w jakim komplecie będą grali byle wygrywali.
pewnie , co tam koszulki,co tam Biała Gwiazda,co tam historia klubu i kibiców, liczy się tylko wynik i pieniądze
Witamy w 21 wieku
Odpowiedz cytując