WislaOnly napisał(a):

|
Oby Wisła, mądrzejsza o doświadczenie zawodników, trenera miała tym razem szczęście i awansowała do upragnionej LM.
|
Podobno drużyna ma lecieć na Cypr już w niedzielę rano, więc miejmy nadzieję, że nasi piłkarze się zaaklimatyzują.