Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5566
Stary 19.08.2011, 12:17
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Oby Wisła, mądrzejsza o doświadczenie zawodników, trenera miała tym razem szczęście i awansowała do upragnionej LM.
Podobno drużyna ma lecieć na Cypr już w niedzielę rano, więc miejmy nadzieję, że nasi piłkarze się zaaklimatyzują.
Odpowiedz cytując