Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5565
Stary 19.08.2011, 12:07
Cytat:
Póki co ograliśmy Skonto - OK. Wygraliśmy z Litexem, gdzie liga bułgarska zalicza sromotne porażki w tej edycji pucharów i na farcie pokonaliśmy Apoel, dzięki Małeckiemu
Już wielokrotnie pisałem, że wygrywamy z mistrzami swoich krajów i tym drużyną należy się szacunek.
Litex to nie jest słaba drużyna. Pokonaliśmy APOEL na farcie czy po prostu byliśmy lepsi o tego jednego gola ?
Właśnie o tą akcje Małeckiego. Przestańmy bagatelizować sukces swojej drużny. Wygraliśmy z naprawdę dobrą drużna, lepszą od naszej jeśli chodzi o potencjał kadrowy. Rok temu o tej porze lał nas Ruch Chorzów dziś pozostał zaledwie krok do Ligi Mistrzów. To nie są rozgrywki o skrzynkę piwa, tutaj nie ma tak że będziemy wyraźnie lepsi od każdego rywala.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.08.2011 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując