wislakbgc napisał(a):

|
Adidas się nie zeszmacił tylko raczej szmaci nas , uważam że Legii zrobili ładne te stroje , więc skoro im mogli to nam też powinni ...
|
Prawda...Jeżeli nie chodzi o nowego sponsora,to jest hańba,że pozwalamy sobie na coś takiego ze strony Adidasa.