Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2554
Stary 19.08.2011, 11:54
wislakbgc napisał(a):Wyświetl post
Adidas się nie zeszmacił tylko raczej szmaci nas , uważam że Legii zrobili ładne te stroje , więc skoro im mogli to nam też powinni ...
Prawda...Jeżeli nie chodzi o nowego sponsora,to jest hańba,że pozwalamy sobie na coś takiego ze strony Adidasa.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując