Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Overmars
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
1728
19.08.2011, 11:49
Korona Kielce - Wisła Kraków 1:2 ( 0:1 )
Skład: Pareiko - Diaz, Bunoza, Chavez, Paljic - Wilk, Nunez, Garguła, Kirm, Małecki - Biton
Bramki: Garguła, Biton
Zmiany: Jirsak, Iliev, Boguski
Overmars
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Overmars
Znajdź inne posty napisane przez Overmars