|
wielkie brawa dla Legi za pełne zaangażowanie. Mówiłem o tym przed meczem powim o tym teraz - jeżeli Legia wyeliminowała by Spartaka to będzie to największy sukces od ... początków mojego kibicowania Wiśle i oglądania piłki wogóle czyli mniej wiecej od czasów gry Wisły z Parmą i Schalke.
Szanse na awans są minimalne ale ... grunt żeby Legionistom się chciało. Impossible is nothing.
Porównywanie sportowe APOELu z Spartakiem jest śmieszne. Można co najwyżej porównywać poszczególne występy, ale Spartak to drużyna klasy Tottenhamu, Sevilli czy Marsylii - oni nawet rozkojarzeni czy leniwi są poza zasięgiem Polskich zespołów. natomiast APOEL to drużyna bardzo mocna - ale jak na warunki Polskiej Ligi - drużyna o podobnym potencjale do Nas, Legii czy Lecha.
Całą różnica między Spartakiem a wymienionymi klubami jka Sevilla jest taka że piłkarze w Rosji grają tak trochę "za karę" klimat jest podobny co w Polonii, a prefesjonalizm zarządzania jest niższy niż w Hiszpanii czy Anglii - stąd zespół o porównywalnej klasie co wspomniane kluby jest mimo wszystko nieco mniejszym wyzwaniem.
Wierzę w Awans Wisły, fajnie by było jakby Legia dała radę. Powodzenia.
|