thechris napisał(a):

|
A Juventus to niby poważnie podszedł do gry w LE? Sześć meczy w grupie i 6 remisów... Sorry ale Włochy to nie Polska i oni może mają w d..e ciułanie punkcików do jakiegoś tam rankingu w obciachowej (w ich mniemaniu) LE...?
|
Na miłośc bo...ą a Ty myslisz że sobie Juve zaplanowalo 6 remisów i odpadnięcie z rozgrywek bo mają w dupie LE?
W tym okresie w lidze mieli małą zadyszkę zreszta przypomnij sobie mecz w Turynie czy nie chcieli wygrac tego meczu?Ile mieli setek?
To samo we Wronkach jakby nie murawa to myslisz że by ich nie pyknęli?
Zastanówcie sie kilka razy zanim cos wystukacie w klawiaturę