Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5560
Stary 19.08.2011, 11:40
thechris napisał(a):Wyświetl post
A Juventus to niby poważnie podszedł do gry w LE? Sześć meczy w grupie i 6 remisów... Sorry ale Włochy to nie Polska i oni może mają w d..e ciułanie punkcików do jakiegoś tam rankingu w obciachowej (w ich mniemaniu) LE...?

Na miłośc bo...ą a Ty myslisz że sobie Juve zaplanowalo 6 remisów i odpadnięcie z rozgrywek bo mają w dupie LE?
W tym okresie w lidze mieli małą zadyszkę zreszta przypomnij sobie mecz w Turynie czy nie chcieli wygrac tego meczu?Ile mieli setek?
To samo we Wronkach jakby nie murawa to myslisz że by ich nie pyknęli?
Zastanówcie sie kilka razy zanim cos wystukacie w klawiaturę
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez sergio : 19.08.2011 o godz. 11:42.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując