Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5559
Stary 19.08.2011, 11:35
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Bo punkty do rankingu to Włochom to się same zdobywają . A wiele drużyn w pucharach to wstyd Włosi w rankingu 2012 są na 4. pozycji i zamiast trzech pewników w grupie LM mają tylko 2. Takie myślenie że LE to dyshonor na pewno zapeni im jeszcze mniej drużyn w pucharach
A Juventus to niby poważnie podszedł do gry w LE? Sześć meczy w grupie i 6 remisów... Sorry ale Włochy to nie Polska i oni może mają w d..e ciułanie punkcików do jakiegoś tam rankingu w obciachowej (w ich mniemaniu) LE...?

milosz napisał(a):Wyświetl post

proponuje żebyś sam sie przyzwyczaił do oglądania pleców WISŁY KRAKÓW bo na jej kibica to mi nie wyglądasz.
Twój "argument" w dyskusji tak mnie powalił, że masz ignora.
Ostatnio edytowane przez thechris : 19.08.2011 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując