Legia fajnie grała. Skorża na przekór wszystkim zrobił dobrą robotę. Chciałbym, żeby awansowała inaczej będzie ciężko w lidze. A poza tym wole oglądać w tygodniu mecze w środę i czwartek, niż tylko w środę

Może im coś wpadnie z kontry jak z Turkami, choć szanse marne.