Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2466
Stary 19.08.2011, 11:27
Legia fajnie grała. Skorża na przekór wszystkim zrobił dobrą robotę. Chciałbym, żeby awansowała inaczej będzie ciężko w lidze. A poza tym wole oglądać w tygodniu mecze w środę i czwartek, niż tylko w środę
Może im coś wpadnie z kontry jak z Turkami, choć szanse marne.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując