Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5556
Stary 19.08.2011, 11:25
AYALA napisał(a):Wyświetl post
uwielbiam ten argument.To taki Polski stereotyp,powtarzany jak mantra. Na zachodzie nie ma odpuszczania.
No to sobie poszukaj, co o Lidze Europy powiedział niedawno Harry Redknapp. Będą grali głownie rezerwowymi i młodymi zawodnikami, bo LE to dla nich żadne pieniądze, a celem jest wywalczenie w lidze awansu do LM.

Ja rozumiem, że dla kogoś kto ogląda tylko Polską ligę może to brzmieć jak herezja, ale dla klubów tej klas LE to kara. Gówniane pieniądze, gówniany prestiż, niemal zerowe zainteresowanie - znacznie bezpieczniej dla nich skupić się na lidze. Nawet tamtejsze gazety mają wywalone na LE, przegrasz czy wygrasz - czeka Cię krótka notka na stronie, mniejsza od cycatej panienki.

To nie jest argument, tylko fakt. Wielokrotnie wspominali o tym sami ich trenerzy i wiesz co - nikt im tego nie miał za złe. Większość kibiców bardziej interesuje się potyczkami z lokalnym rywalem niż żałosna kopanina w urągających zdrowemu rozsądkowi warunkach na buraczanym stadionie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując