Wyświetl pojedynczy post
Ave VVisla
Junior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1724
Stary 19.08.2011, 11:23
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:1 (0:0)

Skład: Pareiko - Kowalski, Bunoza, Chavez, Paljic - Wilk, Nunez - Kirm, Garguła, Małecki - Biton

Zmiany: Boguski, Brud, Jirsak

Bramki: Biton
Ostatnio edytowane przez Ave VVisla : 19.08.2011 o godz. 13:22.
Czy wygrywasz, czy nie
zawsze ja kocham Cię
w sercu moim WISŁA
i na dobre i na złe!!!
Odpowiedz cytując