thechris napisał(a):

|
Dla Włochów to dyshonor i strata czasu granie w LE.
|
Bo punkty do rankingu to Włochom to się same zdobywają . A wiele drużyn w pucharach to wstyd

Włosi w rankingu 2012 są na 4. pozycji i zamiast trzech pewników w grupie LM mają tylko 2. Takie myślenie że LE to dyshonor na pewno zapeni im jeszcze mniej drużyn w pucharach