Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5555
Stary 19.08.2011, 11:20
thechris napisał(a):Wyświetl post
Dla Włochów to dyshonor i strata czasu granie w LE.
Bo punkty do rankingu to Włochom to się same zdobywają . A wiele drużyn w pucharach to wstyd Włosi w rankingu 2012 są na 4. pozycji i zamiast trzech pewników w grupie LM mają tylko 2. Takie myślenie że LE to dyshonor na pewno zapeni im jeszcze mniej drużyn w pucharach
Odpowiedz cytując