tofik napisał(a):

Hah, ale żeby nie było iż cisnę temu zawodnikowi. Dla mnie chyba najlepszy napastnik obecnie w lidze.
Wystarczy,że ma świetne przyjęcie piłki i lutuje tam gdzie chce. Jest zajebisty.
|
Ale to nie Polak. Kolega z Wawy pewnie by Plizge wolał

To tak apropos dyskusji o jakichś "limitach".