milosz napisał(a):

|
Zaglądam tu i co widzę jakiś thechris ma w domu czarodziejska kulę i już wie kto czyje plecy będzie oglądał w lidze, to skoro juz wiadomo to może zawiesić rozgrywki ligowe, no bo skoro juz wszystko wiadomo.
|
Nie mówię, że to jest pewne tylko, że prawdopodobne. Masz tak krótką pamięć? To zobacz jak Amica sobie radziła grając na 2 frontach. Co tam Amica... zobacz jak sobie radziło w europie Schalke a jak w lidze...
milosz napisał(a):

|
Przypominam że Wisła pokonała Zagłebie L, a wspomniana ekipa z Poznania z tym samym rywalem jedynie zremisowała i cała ta bzdurna teoria legła w gruzach o potędze Amici Poznań. [/COLOR]
|
Pokonała u siebie a Amica zremisowała na wyjeździe. Ale po co o tym wspomnieć, co nie?
MCX napisał(a):

Złoty cytat Piotra Reissa nadal żywy 
Sezon dopiero się zaczął, naprawdę wiele się może jeszcze wydarzyć i nie ma co wróżyć z fusów.
Lechowi właśnie wypadł kolejny obrońca - Wojtkowiak. Co będzie jak za kartki/kontuzje będzie musiał pauzować ich jedyny sensowny napastnik Rudnevs?
O mistrza w tym roku powalczymy z Lechem i Legią, póki co każdy ma równe szanse.
|
Nie każdy będzie miał takie same. Sam napisałeś o chociażby "kontuzjach". Więcej meczów o stawkę w pucharach oznacza więcej możliwości odniesienia kontuzji. Dodatkowo dochodzi problem motywacyjny.
Amica będzie się spinała na mecz z byle Bełchatowem a jak Wisła będzie miała w grupie np. MU, Milan i Ajax to nie ma opcji aby poziom motywacji na Bełchatów był taki sam jak na np. Milan... Będziemy w innym, dla nas zupełnie nowym świecie. To się niestety pewnie odbije na lidze.
Nie chodzi mi o to, że Amica jest genialna. Chodzi mi o to, że nic im w tym sezonie nie będzie odwracało uwagi od ligi jak w poprzednim. Po prostu nie widzę opcji aby 56 punktów wystarczyło w tym sezonie na obronę tytułu.
PANDEM0NIUM napisał(a):

I co z tego? Slovan u siebie przegrał z APOELEM 0:2 z którym my wygraliśmy 1:0.
Mecz meczowi nie równy.
|
Dla Włochów to dyshonor i strata czasu granie w LE.
Pablo84 napisał(a):

|
W grupie będą sromotne w.......e,
|
Zależy od grupy.
Z grupie z Chelsea, Shakhtarem i Basel może powalczyć nawet o 2 miejsce.