Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5554
Stary 19.08.2011, 11:12
milosz napisał(a):Wyświetl post
Zaglądam tu i co widzę jakiś thechris ma w domu czarodziejska kulę i już wie kto czyje plecy będzie oglądał w lidze, to skoro juz wiadomo to może zawiesić rozgrywki ligowe, no bo skoro juz wszystko wiadomo.
Nie mówię, że to jest pewne tylko, że prawdopodobne. Masz tak krótką pamięć? To zobacz jak Amica sobie radziła grając na 2 frontach. Co tam Amica... zobacz jak sobie radziło w europie Schalke a jak w lidze...


milosz napisał(a):Wyświetl post
Przypominam że Wisła pokonała Zagłebie L, a wspomniana ekipa z Poznania z tym samym rywalem jedynie zremisowała i cała ta bzdurna teoria legła w gruzach o potędze Amici Poznań. [/COLOR]
Pokonała u siebie a Amica zremisowała na wyjeździe. Ale po co o tym wspomnieć, co nie?

MCX napisał(a):Wyświetl post
Złoty cytat Piotra Reissa nadal żywy

Sezon dopiero się zaczął, naprawdę wiele się może jeszcze wydarzyć i nie ma co wróżyć z fusów.

Lechowi właśnie wypadł kolejny obrońca - Wojtkowiak. Co będzie jak za kartki/kontuzje będzie musiał pauzować ich jedyny sensowny napastnik Rudnevs?

O mistrza w tym roku powalczymy z Lechem i Legią, póki co każdy ma równe szanse.

Nie każdy będzie miał takie same. Sam napisałeś o chociażby "kontuzjach". Więcej meczów o stawkę w pucharach oznacza więcej możliwości odniesienia kontuzji. Dodatkowo dochodzi problem motywacyjny.

Amica będzie się spinała na mecz z byle Bełchatowem a jak Wisła będzie miała w grupie np. MU, Milan i Ajax to nie ma opcji aby poziom motywacji na Bełchatów był taki sam jak na np. Milan... Będziemy w innym, dla nas zupełnie nowym świecie. To się niestety pewnie odbije na lidze.

Nie chodzi mi o to, że Amica jest genialna. Chodzi mi o to, że nic im w tym sezonie nie będzie odwracało uwagi od ligi jak w poprzednim. Po prostu nie widzę opcji aby 56 punktów wystarczyło w tym sezonie na obronę tytułu.

PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
I co z tego? Slovan u siebie przegrał z APOELEM 0:2 z którym my wygraliśmy 1:0.
Mecz meczowi nie równy.
Dla Włochów to dyshonor i strata czasu granie w LE.

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
W grupie będą sromotne w.......e,
Zależy od grupy.

Z grupie z Chelsea, Shakhtarem i Basel może powalczyć nawet o 2 miejsce.
Ostatnio edytowane przez thechris : 19.08.2011 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując