Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2464
Stary 19.08.2011, 11:10
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ovanem,1683088
Jak tak czytam czy Spartak słabszy czy Apoel to mi się wesoło robi. Co to znaczy słabszy czy mocniejszy? Dizsiejsza piłka nie ma słabszych i mocniejszych.Strasznie spłaszczone jest wszystko. Popatrzcie na wyniki Schalke, Slovana czy Maccabi! Gdyby stosować waszą jakąs dziwną logikę to skoro Slovan przegrał z Apoelem, a my wygraliśy z Apoelem to jesteśmy mocniejsi niż As Roma
Spartak zagrał tak, że Legia miała baaardzo dużo miejsca na wszystko. Apoel zagrał tak, że nie można było się ruszyć praktycznie. Dopiero jak odpuścili pressing to Wisła zaczęła grać.Mecz meczowi nierówny i nie ma co się głupio spierać kto słabszy, a kto mocniejszy. Decydują zawsze bezpośrednie pojedynki, a nie rankingi i ludzkie odczucia po meczu.
i tu sie zgadzam...
Spartak moim zdaniem zlekcewazył Legia i myslal ze ich pyknie bez zadnego problemu dlatego tez nie graliu tak jak APOEL z nami ; ) Porownywanie APOEL-u do Spartaku owszem sensu nie ma, WIADOMO ze Spartak ma LEPSZYCH zawodników i ogolem jest LEPSZYM klubem ale tu nie nazwiska graja, liczy sie dyspozycja dnia,agresja,wlaczenosc ja to widzialem w meczu naszym a Spartak nie wygladal jakby mu sie chcialo za bardzo, ale ma na tyle dobrych zawodnikow ze i tak dowiezli remis, mysle ze jeszcze sa w stanie powalczyc ale musieliby rozegrac najlepszy mecz w sezonie, a teraz trener Spartaka napewno ich uczuli na mocne punkty L wiec bedzie b ciezko ; )
Slask no coz widac ze Rapid to jednak wyzsza klasa ; ) brawo dla Mili za ladny gol i szkoda bo nie wiele brakowalo by grali w grupie, w koncu to ost runda, bo ciezko uwierzyc by wygrali 3-0 na wyjezdzie
Odpowiedz cytując