!!IRIVER!! napisał(a):

|
Nie oglądałem ani jednego ani drugiego meczu, niestety, ale mimo to - szacunek za sam wynik dla Legii. Ja nie przypuszczałem, że mogą powalczyć, chociażby u siebie z ruskimi. Brałem w ciemno taki wynik, jak osiągnął Śląsk, a tu niespodzianka i remis, ze wskazaniem na warszawiaków. Pewnie odpadną, ale to mimo wszystko wreszcie jest sezon, gdzie nie ma wstydu dla polskiej piłki.
|
Dodatkowo skroili Ruskim 4 flagi w tym jedną z Leninem
