Wyświetl pojedynczy post
pit5791
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5551
Stary 19.08.2011, 10:51
Nie mówię, żeby kupować na oślep.
Stan podobno działa profesjonalnie i Wisła na pewno ma na oku ciekawych piłkarzy, za których trzeba płacić.

Ostatnie transfery przecież nie były za jakieś duże pieniądze.
Nie wierzę, że Stan nie obserwuje również zawodników za których trzeba płacić.
Dodatkowo teraz, gdy część niezłych drużyn odpada z pucharów, jest większa szansa kogoś kupić, niż to miało miejsce na początku okienka.

A, że w średniakach europejskich jest wielu ciekawych zawodników, którzy byliby gwiazdami w Wiśle pokazał ostatnio Apoel, czy wczoraj Rapid.

Jeśli robić transfery nie teraz to kiedy?
Nowy stadion który trzeba zapełnić, szansa na promowanie zawodników w Europie, zarobione już pieniądze za grę conajmniej w grupie LE.

Nie mówię też, aby wydawać jakieś kosmiczne kwoty 2-3 mln EURo góra.
Odpowiedz cytując