Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2548
Stary 19.08.2011, 10:51
ja uważam że wybór adidasa był kijowy oni się wogóle nie staraja tylko upychaja kitem dziury.
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
Odpowiedz cytując