Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10860
Stary 19.08.2011, 10:45
Wg mnie Hesselink się nie nadaje to piłkarz na którego trzeba cały czas grać a sam mało co pracuje by wypracować sobie sytuację.
Kezman oczywiście jest nie zły ale nie wiadomo jak teraz wygląda jego forma
nihat jest ciekawy tylko ciekawe ile by chciał za podpis na umowie czy w tej cenie nie łatwiej było by kupić kogoś innego.
co do reszty się nie wypowiadam bo to piłkarze którzy raczej by wiele do Wisły nie wnieśli.
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
Odpowiedz cytując