Marszałek napisał(a):

|
Jak dla mnie możemy oddać walkowerem ten mecz. Ani to rywal godny czegokolwiek,ani to prestiż a wiadomym jest,że dziadostwo będzie starało się narobić nam jak najwięcej szkód. A skoro już z tym czymś musimy grać to rozumiem,że należy się spodziewać takich nazwisk jak Kowalski,Jirsak,Jovanovic w bramce, i nawet kilku chłopaków z ME by się przydało. Wynik tego spotkania absolutnie ma sprawę trzecio albo w ogóle nie ma znaczenia. Nawet jak będziemy mieć stratę 4 punktów do lidera to przy tylu kolejkach do końca jest to do odrobienia z nawiązką.
|
taaaa już Lech się spinał na mecze pucharowe, bo przecież w lidze to z łatwością mieli wygrywać, jak na razie to już 4 punkty zostały stracone, a przecież w ostatnim sezonie był tytuł mistrza z najniższą średnią punktową na mecz - drugi sezon z rzędu w lidze będzie taka bieda, że nikt nie będzie wygrywał i znów się uda?!