Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6335
Stary 19.08.2011, 10:42
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
....a mać - przestańcie z tymi bajeczkami o utrzymaniu rodziny. Piłkarzyny za jeden roczny kontrakt mogą sobie nieźle prosperującą firmę otworzyć. Taki średni, ligowy kontrakt - 150 tys Euro, 600 tys zł... Policzcie sobie ile pracujecie na taką kasę. Bidulki piłkarze... Nie mają na emeryturę - śmiechu warte.
Dokładnie. U nas zarabiał co najmniej 100 tys euro. No ale przecież nie ma na emeryturę hehe.
Niech nie oczekuje miłego przywitania i szacunku od naszych kibiców. Nie mówię, że popieram niszczenie samochód, bo nie jestem za takimi skrajnościami, ale piłkarz nie powinien liczyć na naszą wdzięczność za lata spędzone w Wiśle.
NIGDY DO PASÓW EJ JASIU NIGDY DO PASÓW!
Ostatnio edytowane przez vaazon : 19.08.2011 o godz. 10:47.
Odpowiedz cytując