|
każdy jest kowalem swojego losu, jak Jasiek chce grać przy kałuży ku uciesze tamtejszych kibiców to jego sprawa, ale niech nie piero.. że kocha kibiców Wisły, bo nikt od niego tego nie wymaga, tak jak całowania herbu itp. ale jeśli już jeden z drugim tak bardzo chcą się zżyć z kibicami i klubem to niech potem nie dziwią się, że reakcja jest taka jaka jest.
|