Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6334
Stary 19.08.2011, 10:40
każdy jest kowalem swojego losu, jak Jasiek chce grać przy kałuży ku uciesze tamtejszych kibiców to jego sprawa, ale niech nie piero.. że kocha kibiców Wisły, bo nikt od niego tego nie wymaga, tak jak całowania herbu itp. ale jeśli już jeden z drugim tak bardzo chcą się zżyć z kibicami i klubem to niech potem nie dziwią się, że reakcja jest taka jaka jest.
Odpowiedz cytując