Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2547
Stary 19.08.2011, 10:30
Wg mnie to jest naplucie w twarz.Praktycznie wszyscy grają już w nowych strojach.Nawet Legia,a my dalej gramy w starych trykotach.Nie chce mi się wierzyć,że Legia dostała a my nie.Może rzeczywiście coś jest na rzeczy z tym sponsorem.Może to zależy od awansu do LM,a może Adidas się po prostu totalnie zeszmacił.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując