|
Nikt w Europie nie gra na niby.Nie ma piłkarza który lubi naśmiewanie się z niego w mediach,a to spotkało piłkarzy JUVE i Manchesteru.W Europie każdy gra o zwycięstwo bez względu na rywala.Czy w LM czy w LE.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|