|
Korona - Wisła 0:2 (0:1)
Pareiko - Diaz, Chavez, Bunoza, Paljic - Wilk, Nunez - Małecki, Garguła, Kirm - Biton
Zmiany: Genkov, Iliev, Melikson
Bramki: Biton, Małecki
Powód: Jaliens został w Krakowie ;-)
Ostatnio edytowane przez konik_prz : 19.08.2011 o godz. 20:42.
|