Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12834
Stary 19.08.2011, 10:24
crate digger napisał(a):Wyświetl post
to źle? czy może lepiej żeby nie miał żadnych? może lepiej żeby miał narodowościowo wszechpolskie?
Myślę , że zdecydowanie lepiej
Odpowiedz cytując