Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
Od: 09.2010
Offline
#
12834
19.08.2011, 10:24
crate digger
napisał(a):
to źle? czy może lepiej żeby nie miał żadnych? może lepiej żeby miał narodowościowo wszechpolskie?
Myślę , że zdecydowanie lepiej
Niemogesiezarejestrowac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemogesiezarejestrowac
Znajdź inne posty napisane przez Niemogesiezarejestrowac