Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5544
Stary 19.08.2011, 10:21
AYALA napisał(a):Wyświetl post
uwielbiam ten argument.To taki Polski stereotyp,powtarzany jak mantra. Na zachodzie nie ma odpuszczania.
Gdyby City i Juventus grałoby na poważnie z Lechem, to oni w tych czterech meczach zamiast 5 pkt mieliby 0 i bilans 0:15. Jakoś żaden piłkarz oprócz Peszki, który poszedł do przeciętnego Koln nie odszedł po pucharach.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 19.08.2011 o godz. 10:25.
Odpowiedz cytując