AYALA napisał(a):

|
uwielbiam ten argument.To taki Polski stereotyp,powtarzany jak mantra. Na zachodzie nie ma odpuszczania.
|
Gdyby City i Juventus grałoby na poważnie z Lechem, to oni w tych czterech meczach zamiast 5 pkt mieliby 0 i bilans 0:15. Jakoś żaden piłkarz oprócz Peszki, który poszedł do przeciętnego Koln nie odszedł po pucharach.