FraMat napisał(a):

Cenię sobie Twoje wypowiedzi, ale chyba troche przesadziłeś. Jesli wejdziemy do grupy LM (daj Boże) to oczywiście, z najlepszymi moga być sromotne porazki, ale przy dobrym układzie możemy o trzecie miejsce powalczyć. Niech przypomnę przypadek Unirei, która wyszła z trzeciego miesca do LE. Nie sądze, żeby miała w tym czasie lepszy skład od naszgo, ale trafiła na stosunkowo słabe Rangers Glasgow (3 koszyk chyba) , powalczyła z Sewillą z 1 koszyka (przegrywając na wyjeździe 2:0 głównie dzieki pechowi i pomocy arbitra a wygrywając u siebie).
Wszystko zalezy od ewentualnego losowania.
|
Dokładnie!
Trzeba zdawać sobie sprawę i być przygotowanym na sromotne bęcki , ale też trzeba być optymistą i wierzyć , że przy dobrym losowaniu (np. Arsenal,CSKA,Ajax/Bayer) jest mega szansa na 3 miejsce i pogranie na wiosnę w LE.
Wydaję mi się , że jeśli uzyskamy awans to będzie swego rodzaju poligon doświadczalny dla Stana - to co ugramy, jak wypromujemy piłkarzy , jakie zyski osiągniemy i jak je spożytkujemy nakreśli Stanowi obraz okienka transferowego w zimie/lecie i pozwoli zrobić z tej drużyny solidnego europejskiego średniaka dla którego coroczna Liga Europy to będzie standard i minimum
P.S. Bardzo proszę o oddanie głosu

|
V