Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5541
Stary 19.08.2011, 10:10
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Przeczysz sam sobie. Raz piszesz z czym do ludzi a zaraz dodajesz że Wisła działa wg zachodnich standardów. Zdecyduj sie kolego.
Pozatym kojarzysz przypadek Lecha Poznań z zeszłego sezonu. Jakie były komentarze po wylosowaniu Manchesteru City i Juventusu? I co? Mało że Lech wyszedł z grupy to jeszcze potem prawie wyeliminował późniejszego finalistę LE (pierwszy mecz wygrał) więc ze śmiałym ferowaniem wyroków byłbym ostrożnym.

Gdyby Lech miał taką grupę w LM, raczej by z niej nie wyszedł. Przecież chyba nie jest jakąś wielką tajemnicą fakt, iż wiele czołowych klubów traktuje LE jak zło konieczne.
Czołowe kluby Tureckie, Greckie czy Holenderskie wychodzą z grup niezwykle rzadko, a przecież i tak dzieli je spory dystans od Wisły.

Myślę, że zbudowanie drużyny, która byłaby w stanie powalczyć o awans do dalszych rozgrywek to dopiero 3 czy 4 krok na długiej drodze budowania drużyny. Na razie musimy wykonać pierwszy i pokonać Apoel, a potem drugi i stworzyć zespół, będący w stanie dość regularnie dostawać się do LM.
Odpowiedz cytując