atomek21 napisał(a):

|
jesteś na tym forum już dość długo, a nie potrafisz zrozumieć, że dla takiego Man City Liga Europy była przykrym obowiązkiem? tak jak dla Parmy w czasach, gdy pokonywaliśmy ją 4-1.
|
A ty nie potrafisz zrozumieć że to był/jest problem anglików że nie potrafia profesjonalnie podejść do obowiązków? Lech miał powiedzieć. OK widzimy że nas olewacie to nie gramy z wami? Chwała za to słowikom ze dokonali wielkich rzeczy w zeszłym sezonie. Pozatym tak jak ktoś tutaj napisał. Na zachodzie nie ma odpuszczania. Tam trener ma 22 równorzędnych piłkarzy walczących o pierwszy plac.