Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5538
Stary 19.08.2011, 10:04
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Lech rok temu pokazał że można z milionerami z Manch.City czy Juve walczyc jak równy z równym a są to kluby o wiele bogatsze i mocniejsze .To czemu My nie mamy ograc kogoś w LM a będą tam też kluby znacznie biedniejsze od Juve , Man.City czy nawet od Salzburga
Tylko Lech stwarzał jakieś akcje, a znając naszego trenera to my wyjdziemy na mecz na Cyprze i będziemy atakowali Małeckim, który jest przy piłce i Genkowem. Nie da się grać tak skomasowaną defensywą ciągle.

Póki co ograliśmy Skonto - OK. Wygraliśmy z Litexem, gdzie liga bułgarska zalicza sromotne porażki w tej edycji pucharów i na farcie pokonaliśmy Apoel, dzięki Małeckiemu. Zgadzam się z Pablem, że chociaż centrum Europy, to do Europy nam daleko.
Ostatnio edytowane przez zim zum : 19.08.2011 o godz. 10:06.
Odpowiedz cytując