atomek21 napisał(a):

|
jesteś na tym forum już dość długo, a nie potrafisz zrozumieć, że dla takiego Man City Liga Europy była przykrym obowiązkiem? tak jak dla Parmy w czasach, gdy pokonywaliśmy ją 4-1.
|
uwielbiam ten argument.To taki Polski stereotyp,powtarzany jak mantra. Na zachodzie nie ma odpuszczania.