Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5537
Stary 19.08.2011, 10:01
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
jesteś na tym forum już dość długo, a nie potrafisz zrozumieć, że dla takiego Man City Liga Europy była przykrym obowiązkiem? tak jak dla Parmy w czasach, gdy pokonywaliśmy ją 4-1.
uwielbiam ten argument.To taki Polski stereotyp,powtarzany jak mantra. Na zachodzie nie ma odpuszczania.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.08.2011 o godz. 10:07.
Odpowiedz cytując