Pan Jotka napisał(a):

Jest dopiero 4.kolejka. Nawet gdybyśmy nie wygrali w Kielcach to we wtorek gramy mecz życia. Jeżeli wejdziemy to finansowo odjeżdzamy na kilka długości i możemy się skupićna walce o MP. Jeżeli przegramy to wchodzimy do LE i możemy skupić się na walce o MP. Ale Głupotą byłoby ryzykowąc zdrowie zawodników typu Melikson czy Sobolewski przed rewanżem na Cyprze! Od wtroku będzie wiadomo już wszystko
|
Wiadomo wszystko?
Moim zdaniem pytań namnoży się jeszcze więcej zarówno w przypadku awansu do LM jak i odpadnięcia i wejścia do LE.
No bo tak
Jeśli awansujemy do LM to rozumiem że wg Ciebie ją mamy odpuścić a skupic się na MP?

Dlaczego? Wg mnie jeśli już do niej awansujemy i jeśli korzystnie wylosujemy to dlaczego nie powalczyc w LM? Myślisz że po awansie kopacze odpuszczą walkę w LM? Nie ma szans, nawet w podswiadomości jak wyjdą na OLD TRAFFORD i usłyszą hymn LM dadzą z siebie wszystko. Kibice myślisz że przestaną wymagać od nich walki w LM bo co? Bo już awansowali i kasa się zgadza? Zapomnij. Po ewentualnym awansie będzie jeszcze wieksza presja na wynik, na wyjście z grupy czy chociażby na zajęcie 3 miejsca które uprawni do dalszej walki w LE. Apetyt rośnie w miare jedzenia.
I teraz to samo po przegraniu z APOELEM, wchodzimy do LE i co? Jak mamy się zachować wg Ciebie? Odpuścić LE i walczyć o MP? A może walczyć w LE kosztem MP?
Pytań będzie więcej niż teraz...
Jedno jest pewne. Będzie zajebiście cięzko pogodzić te priorytety MP, LE, LM i trzeba będzie coś odpuścić tylko pytanie co?
Odpuszczamy MP i nabijamy punkty dla Legii, Lecha, Śląska w przyszłym sezonie?