|
....a mać - przestańcie z tymi bajeczkami o utrzymaniu rodziny. Piłkarzyny za jeden roczny kontrakt mogą sobie nieźle prosperującą firmę otworzyć. Taki średni, ligowy kontrakt - 150 tys Euro, 600 tys zł... Policzcie sobie ile pracujecie na taką kasę. Bidulki piłkarze... Nie mają na emeryturę - śmiechu warte.
Rzygać się człowiekowi chce czytając to forum - chyba najbardziej poprawne politycznie w Polsce. Na stadionie to samo. Krzyknąć na Donka nie krzykną, protest - broń boże! Związany z Wisłą piłkarz przechodzi do żydów - ma rodzinę na utrzymaniu (a może to klimat jak u Frankowskiego? Dzieci pewnie się na Cyprze pochorowały...).
ps. tak - mam rodzinę na utrzymaniu.
|