Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5533
Stary 19.08.2011, 09:27
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jakiej europie?Chłopie, z czym do ludzi.(Daj Boże) Awans to grupy to tylko nagroda dla piłkarzy,działaczy, Cupiała i dla nas-kibiców.W grupie będą sromotne w.......e, dlatego nie ma co szukać na szybkości nikogo innego.
Cenię sobie Twoje wypowiedzi, ale chyba troche przesadziłeś. Jesli wejdziemy do grupy LM (daj Boże) to oczywiście, z najlepszymi moga być sromotne porazki, ale przy dobrym układzie możemy o trzecie miejsce powalczyć. Niech przypomnę przypadek Unirei, która wyszła z trzeciego miesca do LE. Nie sądze, żeby miała w tym czasie lepszy skład od naszgo, ale trafiła na stosunkowo słabe Rangers Glasgow (3 koszyk chyba) , powalczyła z Sewillą z 1 koszyka (przegrywając na wyjeździe 2:0 głównie dzieki pechowi i pomocy arbitra a wygrywając u siebie).
Wszystko zalezy od ewentualnego losowania.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując